+38(050)401-21-20
+38(063)401-21-20

График работы: ВТ - ВС с 08:00 до 15:00
Выходной: Понедельник

Termet – компанія постачальник газових колонок, котлів та комплектуючих. Історія та асортимент

 Termit SA — це продовжувач більш ніж столітньої традиції знаменитої годинникової фабрики Густава Беккера.

  Termit SA — це продовжувач більш ніж столітньої традиції знаменитої годинникової фабрики Густава Беккера. Завод почав свою роботу в 1945 році з виробництва настінних, підлогових, камінних годинників.
  • Termet – компанія постачальник газових колонок, котлів та комплектуючих. Історія та асортимент
   
   
  Компанія Termet має більш ніж 100-річну історію. Свою роботу завод розпочав у 1945 році і спочатку був фабрикою годинників, під керівництвом Г. Беккера, яка стала відомою у всьому світі завдяки широкому асортименту підлогових, настінних та камінних годинників.
  Історія компанії Тermet Україна
  У 50-х роках асортимент товарів поповнився гальмами для велосипедів, деталями для телевізорів, освітлювальними та опалювальними приладами для туристів, конденсаторами. 1956 року почалося виробництво водонагрівачів, яке незабаром переросло в основну діяльність компанії. Унікальні, запатентовані технічні розробки, такі, наприклад, як теплообмінник для водонагрівача – гордість підприємства.
  Коли помешкання почали опалювати газом, почалося виробництво газових опалювальних котлів Termet. Вся продукція цього напряму розроблялася та модифікувалася відповідно до трендів розвитку опалювальної техніки в Європі. Діапазон постійно розширювався і невдовзі деякі моделі котлів стали візитними картками компанії. Фірма також спеціалізується на випуску програмованих елементів для посудомийних і пральних машин, наборів для паяння, пальників, фанариків.
  Основною діяльністю компанії з 90-х років є виготовлення опалювальних котлів. На даний момент їх асортимент складається з підлогових і настінних котлів termet, що працюють на газу, водонагрівачів, а також аксесуарів і запчастин до котлів.
  1996 року відбулася приватизація підприємства і, як наслідок,утворення АТ TERMET SA. Ринкове функціонування компанії засноване на трьох напрямках: мережі дистриб'юторів, сервісу та інсталяторів.
  TERMET має власну дослідницьку лабораторію та проектне бюро, де винаходять нові технології та готують всю технічну інформацію для продуктів, що випускаються.
  Девіз компанії – «Створюємо тепло», тому керівництво докладає макісмальних зусиль, щоб пропонувати клієнтам сучасне обладнання за доступними цінами. Продукція termet славиться високою якістю завдяки комплексному підходу та впровадженню високотехнологічних рішень.
  • Ми пропонуємо
  • Серед українських споживачів продукція компанії досить популярна завдяки своїй якості, надійності та довговічності. Купити termet в Україні можно за досить помірною ціною на офіційному сайті компанії.
  • У каталозі продукції компанії Теплодеталь ви знайдете водяні блоки, мемборани, термопари, кришки для водяного блоку, регулятори температури газових колонок від фірми TERMET.