+38(050)401-21-20
+38(063)401-21-20

График работы: ВТ - ВС с 08:00 до 15:00
Выходной: Понедельник

Компанія Honeywell – постачальник автоматики до котлів. Історія, асортимент, переваги компанії, сфера застосування

Переваги компанії honeywell

Компанія Honeywell – постачальник автоматики до котлів. Історія, асортимент, переваги компанії, сфера застосування

 

У 1885 році вчений Альберт Батс винайшов термостат та регулятор для вугільної печі. З цього і почалася історія бренду Honeywell. У квітні 1886 року він створив компанію «Butz Thermo-Electric Regulator Co» в Міннеаполісі.

Зараз компанія є світовим лідером у таких галузях, як інноваційні інженерні рішення, обладнання для промисловості, будівництва, автоматизації та безпеки. В ній працює близько 120 000 співробітників у 95 країнах світу. На території колишнього Радянського Союзу Honeywell працює вже 27 років і входить до переліку топових компаній світу за версією Fortune 100. У 1997 році одна з перших серед західних компаній отримала сертифікат ISO 9001.

Всім відома найвища якість продукції. Промислові та побутові пристрої, комплектуючі та аксесуари цього бренду стали популярними у всьому світі, саме завдяки своїй високій якості, надійності та інноваційним рішенням.

Важлива конкурентна перевага Honeywell – унікальний принцип надання послуг та особливий погляд на реалізацію професійних якостей. Компанія отримала позитивні відгуки від тисяч замовників завдяки комплексному підходу до потреб кожного клієнта.

В основі роботи – відповідальність та всебічна інформаційна підтримка. Керівництво бренду думає про замовників з моменту реалізації кожного товару і намагається передбачити всі вимоги.

Безліч продуктів для розумного та енергозберігаючого будинку або іншого приміщення, а також управління будівлею та її системами: водопостачання, опалення, кондиціювання. За допомогою регулюючої арматури та систем автоматики фірми Хонейвел можна створити сучасну керовану будівлю або споруду з точки зору інженерних систем.

Широкий асортимент продуктів та технологій, що дозволяє вирішувати найскладніші та найсерйозніші завдання, пов'язані з комфортом середовища перебування або відсутності людини.

Асортимент продукції honeywell

Каталог виробів компанії представлений такими товарами:

• контролери;

• термостатичні клапани та голівки;

• клапани балансувальні, запірні, розподільні;

• вузли нижнього підключення;

• приводи;

• датчики;

• фільтри;

• блоки керування;

• жарові труби виробництва;

• регулятори тиску газу.

• реле;

• сервоприводи;

• електроди підпалу та іонізації;

• електрокомпоненти;

• аксесуари.

Асортимент продукції honeywell досить широкий, каталог можно подивитись на офиційному сайті.

Переваги компанії honeywell

Honeywell заслужила довіру клієнтів завдяки своїй надійності та високому рівню технологій. Основні переваги продукції Honeywell:

1. Інноваційні рішення. Компанія постійно розвивається та шукає нові способи покращення своїх продуктів. Завдяки цьому клієнтам пропонується передове обладнання та технології.

2. Надійність та безпека. Продукція, в тому числі і автоматика для котлів в Україні, відповідає найвищим стандартам якості та надійності. Особлива увага приділяється контролю якості на всіх етапах виробництва.

3. Величезний вибір. У каталозі Honeywell можна знайти обладнання для різних сфер діяльності. Від систем безпеки та відеоспостереження до систем автоматизації та управління будинками. Асортимент продукції honeywell, особливо в Україні, просто вражає.

4. Доступні ціни на обладнання, складові компоненти, аксесуари.

5. Економія часу для придбання.

6. Оптимізація вже існуючих систем автоматики та постачання готових до реалізації рішень.

7. Швидка допомога кваліфікованих спеціалістів.

8. Перевірена сертифікована продукція із гарантією.

Співробітники компанії постійно підвищують рівень якості виробництва та клієнтського сервісу.

Продуктивність та надійність продукції Honeywell підтверджуються довгим досвідом компанії, а також позитивними відгуками клієнтів. Якщо вам потрібно купити комплектуючі або запчастини для продукції компанії Honeywell, заходьте на офіційний сайт магазину Теплодеталь для ознайомлення з повним каталогом виробів та отримання додаткової інформації.

Компанія «Теплодеталь» вже багато років працює з Honeywell та сприяє просуванню високоякісної регулюючої електроніки в Україні.