+38(050)401-21-20
+38(063)401-21-20

График работы: ВТ - ВС с 08:00 до 15:00
Выходной: Понедельник

Компанія Bosch – постачальник газових колонок, котлів та комплектуючих. Історія, комплектуючі, сфера застосування, асортимент

Продукція та комплектуючі bosch

Компанія Bosch – постачальник газових колонок, котлів та комплектуючих. Історія, комплектуючі, сфера застосування, асортимент

 

Німецька компанія Bosch є технологічною та транснаціональною інженерною компанією, а також провідним постачальником газових колонок, котлів та комплектуючих. Вона має багату спадщину та технологічні інновації. Своєю місією brand bosch вважає надання клієнтам надійних та ефективних технологічних рішень. Компанія є ключовим гравцем у галузі водонагрівальних пристроїв та опалювальних систем.

До її складу входить понад 400 дочірніх та регіональних підприємств, що розташовані у 60 країнах світу. Компанія представлена в 150 країнах, таких як Америка, Німеччина, Італія, Великобританія, Китай, Франція, Японія та ін., з урахуванням усіх партнерів у сфері обслуговування та продажів.

Компанія Bosch працює у кількох напрямках, а саме: виробляє програмне забезпечення та обладнання для автомобілів, електроінструменти та побутову техніку, системи управління та електроприводи для промисловості, а також товари для будівельної промисловості та енергетики. Компанія стала найбільшим у світі постачальником запчастин та автомобільного обладнання завдяки тому, що в 2020 році автомобільний підрозділ робив 59% продажів від усього товарообігу. Більш детальну інформацію про компанію bosch можно прочитати у вікіпедії, а ми розповімо коротко про найбільш вагомі віхи розвитку.

Історія бренду

Заснована Робертом Бошем у 1886 році у Штутгарті, під назвою «Майстерня точної механіки та електротехніки». Історія компанії почалася з виготовлення та збуття електричного обладнання. Поступово компанія розширила свою діяльність і стала одним із провідних гравців на ринку.

У 1887 році була розроблена перша система запалювання, що вивело її у світові лідери у цій сфері. У 1914 році 70% продажів компанії припадало саме на цю продукцію, а основними клієнтами були жителі США. Через Першу світову війну компанія була змушена припинити свою діяльність за кордоном.

У 1909 році у Фойєрбасі було відкрито перший завод із виготовлення систем запалення. Також асортимент компанії bosch поступово поповнився фарами для автомобілів, електричними стартерами, склоочисниками, клаксонами та іншою автомобільною продукцією. У 1932 році компанія Bosch перекупила виробництво газових колонок у фірми Junkers, а в 1933 році було куплено завод Blaupunkt, який виробляв радіотехніку.

У 1937 році засновник компанії переоформив своє підприємство з АТ в ТОВ, з метою зберегти кермо правління виключно в руках членів сім'ї. 1950 року, вже після смерті Роберта Боша, з'явилися філії з виробництва побутової техніки та електроінструментів.

У цей період компанія стала приділяти більше уваги удосконаленню систем вприскування палива. Їх розробками користувалися такі відомі автомобільні марки як Volkswagen, Volvo, Daimler-Benz та ін.

У 70-ті роки компанія bosch стала виходити на світовий ринок, відкриваючи філії в США, Малайзії, Туреччиниі Японії, Іспанії. У 90-ті роки цей список поповнився країнами Східної Європи, КНР та Південною Кореєю.

На рахунку цього бренду такі розробки, як антиблокувальна система, програма електронної стабілізації, система ТНВД та ін.

З 2022 року і по сьогодні фахівці компанії зосередилися на виробництві нанометрових чіпів, які застосовуються автомобільної промисловості.

Продукція та комплектуючі bosch

В асортименті Bosch високоефективні газові колонки, які мають інноваційні функції. Вони забезпечують надійне та швидке отримання гарячої води, завдяки чому є досить популярними як у домашньому, так і в комерційному будівництві.

Газові котли bosch досить договічні і мають у своєму розпорядженні інтелектуальні системи управління. Крім того, компанія займається виробництвом різних комплектуючих – датчиків, систем керування, клапанів тощо, які забезпечують безпеку встановлених систем та їхню стабільну роботу.

З додаткового обладнання: датчики температури, комплекти трубок для підключення до монтажної планки, монтажна планка, щітки для теплообмінника, нейтралізаційні бокси, димоходи, електроінструмент та побутова техніка, комплектуючі для різних пристроїв bosch україна, промислове обладнання, техніка для дому (водонагрівачі, системи відеоспостереження та сигналізації, кондиціонери), запчастини та системи для автомобілів, та багато іншого.

Сфера використання продукціі bosch

Продукція Bosch встановлюється у житлових (квартири, будинки) та комерційних (заклади громадського харчування, офіси, підприємства, ТЦ) приміщеннях, а також на промислових підприємствах. Продукція надійна і має високий рівень продуктивності, тому є універсальною і підходить для різних типів приміщень.

Асортимент компанії bosch в Україны та світі

Інтеграція технологічних інновацій, таких як штучний інтелект та енергозберігаючі технології, у свою продукцію дозволяє компанії з багаторічною історією та бездоганною репутацією завжди залишатися на лідерських позиціях.

Їх асортимент настільки широкий і різноманітний, що задовольняє потреби користувачів у різних сферах – автомобільній, промисловій, побутовій, господарській тощо. Багато хто віддає перевагу саме цій марці, знаючи про високу якість і надійність, які гармонійно поєднуються з цілком доступною ціною.

Продукцію від компанії bosch в Ukraine ви можете купити в магазині Теплодеталь, який вже досить довгий час успішно реалізує її на українському ринку.