+38(050)401-21-20
+38(063)401-21-20

График работы: ВТ - ВС с 08:00 до 15:00
Выходной: Понедельник

Газопальниковий пристрій для котла КСТ, виробники, особливості, переваги та недоліки, підбір

Переваги та недоліки Газопальникових пристріів.

  Газопальниковий пристрій для котла КСТ, виробники, особливості, переваги та недоліки, підбір
 
Кожен котел, незалежно від типу функціонування, має складну будову. Крім того, що вони обладнані автоматикою, вони також мають камери згоряння і газові пальники. Незалежно від фірми виробника, а також самої моделі, величезну роль у його конструкції відіграє саме газопальниковий пристрій для котла. Адже саме від нього залежить кількість палива, що споживається, а значить і економія ресурсів.


Переваги та недоліки пальників


Газопальникові пристрої можуть працювати в декількох режимах. Це може бути спеціальний резервуар з газом, балон або магістральна подача. Тип пальника залежить від способу подачі повітря, а також від типу камери згоряння. Якщо з газом все просто, то з твердим паливом справа дещо складніша.
Мінус пальника для твердого палива всього один – найчастіше він призначений під певний вид палива. Наприклад, на пелетному пальнику небажано використовувати деревину чи торф.


На що варто звернути увагу під час вибору


Перед тим як купити газопальникове обладнання, слід врахувати те, в яких умовах воно експлуатуватиметься. Слід вивчити особливості роботи та кілька важливих аспектів його обслуговування. Розміри, якими володіє пальник, повинні відповідати габаритам камери згоряння, інакше можно зіпсувати не тільки пальник, але і котел – є ризик пропалити камеру.


Слід врахувати інші параметри при виборі, наприклад:
• виробника;
• модель;
• характеристики;
• можливість поєднання обладнання;
• вартість.
 
Де купити
У нашій країні є велика кількість магазинів, де можна придбати сучасне опалювальне обладнання. Ми рекомендуємо звернутися саме до нашого інтернет-магазину, тому що пропонуємо широкий вибір газопальникових пристроїв від таких виробників, як Вестгазконтроль, Арті, Вакула, Факел, Фенікс. У нашому магазині ви також зможете отримати консультацію спеціаліста та купити інші запчастини для вашого котла. Висока якість товару гарантована!