+38(050)401-21-20
+38(063)401-21-20

График работы: ВТ - ВС с 08:00 до 15:00
Выходной: Понедельник

Автоматика Каре – комплектуючі, принцип функціонування, сфера застосування, переваги, ассортимент

Переваги автоматики КАРЕ

          Автоматика Каре – комплектуючі, принцип функціонування, сфера застосування, переваги, ассортимент


   Комплект автоматики від бренда «КАРЕ» призначена для автоматичного захисту та регулювання теплових процесів спалювання природного газу у газопальникових приладах та побутових опалювальних апаратах, автоматика каре розрахована на експлуатацію при тиску газу від 0,635 до 1,764 кПа.
   Автоматика служить для подачі газу до пальника, що запалює, і для регулювання температури води в котлі і для автоматичного відключення подачі газу якщо:
·        пальник, що запалює, з яких-небудь причин, згасне;
·        тиск газу в мережі нижчий за мінімальний або подача газу зовсім припинена;
·        у димарі немає тяги;
·        температура теплоносія більша за 90°С.


  Комплектуючі та принцип дії
Автоматика на котел данко складається з двох функціональних вузлів: вузла безпеки та вузла регулювання. У вузол безпеки входить: термоелектромагнітний клапан, термопара, датчик тяги, датчик закипання.
Датчик тяги встановлюється в розрив газоходу котла і приєднується через датчик від закипання до термоелектромагнітного клапана і запалювального пальника сполучними трубками. При відсутності тяги або зворотній тязі в димарі відбувається нагрівання датчика газами, що йдуть, і він перекриває надходження газу на пальник, що запалює. Це призводить до охолодження термопари, що виробляє при нагріванні ЕРС для утримання електромагнітного клапана у відкритому положенні, що викликає закриття термоелектромагнітного клапана та припинення подачі газу на основний пальник.


Вузол регулювання автоматики каре складається з таких запчастин:


·        терморегулятора, необхідного для підтримки заданої температури теплоносія, а також включення та відключення основного пальника;
·        мембранного клапана, призначеного для припинення подачі газу на основні пальники при досягненні заданої терморегулятор температури води в котлі.
·        кнопки п'єзовоспалювача з'єднана з п'єзоелектродом за допомогою високовольтного дроту і служить для запалювання запальника.
·        регулятора тиску газу, який служить для підтримки номінального тиску газу перед газовими побутовими апаратами, а також завдяки вмонтованому фільтру очищає вхідний газ від домішок.
Більш детальну інформацію про запчастини та функціонування пристрою можно знайти в інструкції, яка йде в комлекті до кожного набору автоматики каре.Надійність.

         Комплектація автоматики датчиком закипання гарантує безпечну експлуатацію котла. При підвищенні температури води в котлі до 95ºС – автоматика вимикає подачу газу до котла.

         Стабільність роботи


В автоматиці практично не відбувається падіння тиску газу. Надійно працює при зниженні тиску газу до 600-650 Па.
Простота конструкції.


Автоматика складається з окремих блоків, що значно спрощує та здешевлює ремонт. За потреби можна виконувати технічне обслуговування та ремонт окремого блоку.


Можливість програмного регулювання. Автоматика дозволяє встановити тижневий програматор.


Купити комплектуючі каре ви можете у нас, адже в асортименті онлайн-магазину Теплодеталь, крім набору автоматики, що ідеально підходить для котлів фірми ДАНКО, ви знайдете широкий вибір запчастин для атоматики KARE – імпульсні трубки, інжектори пілотного пальника, запальні пальники, мембрани, електромагнітні клапани, евакуаційні пальники та багато пальників.
Магазин Теплодеталь багато років пропонує своїм покупцям комплектуючі каре в Україні, тому що ми впевнені у якості та надійності продукції, представленої у нашому каталозі.